Lato w ogrodzie

Photos by Eloi Rimmelspacher


Ręka w górę, kto nie lubi spędzać letnich dni w ogrodzie? Poleżeć na kocu (lub w wersji hardcore na trawie, dla mnie to jednak za dużo robaków), poczytać książkę lub po prostu nic nie robić? Idealnie, gdy ma się jakieś zwierzę do towarzystwa – tutaj chciałam podziękować Fifo za cierpliwość w pozowaniu jako tło dla biżuterii :)

Na takie właśnie popołudnia wybrałam dżinsową sukienkę, bardzo wygodną, która krojem przypomina koszulę, jednak szeroki pasek dodatkowo podkreśla talię. Sukienka zrobiona jest ze świetnego materiału - dla mnie to podstawa. To mój pierwszy zakup w Tk Maxx – wcześniej słyszałam o tym sklepie dużo dobrych opinii, postanowiłam więc sprawdzić osobiście. Musiałam trochę poszukać, żeby znaleźć coś fajnego, ale jak już wypatrzyłam, faktycznie byłam zadowolona z oferowanej jakości i ceny. Jest o wiele lepiej niż w sieciówkach.

:*


Who doesn’t like to spend the summer days in the garden, hands up! To lie on the blanket (or without if you prefere – for me it’s too much insects), to read a book or just to do nothing? It’s perfect when we have an animal to keep us a company – here I would like to thank Fifo who supported bravely the fact that he was used as a background to present the jewellery :) 

For such afternoons I’ve chosen the comfortable jeans dress, that remains the shirt with its cut, but the wide belt put an additional accent on the waist. This dress is made of really pleasant material, wich is very important factor for me. It is my first purchase in Tk Maxx – as I heard a lot of positive comments on it I wanted to check by myself how it really is. So I needed to search a lot before I found something interesting but finally I was rather satisfy with the quality and the prices there. It is better than in the chain stores, for sure.

:*Sukienka Velvet Heart | Sandały Tally Weijl | Bransoletki H&M, Parfois | Pierścionki Stradivarius | Okulary New Look

Dress Velvet Heart | Sandals Tally Weijl | Bracelets H&M, Parfois | Rings Stradivarius | Sunglasses New Look