Inspiracje #3

Pierwszy tydzień kwietnia już za nami, więc pora na marcowe inspiracje.
Stęskniliście się? Bo ja bardzo!

1) Kosmetyki marki Weleda. Tradycyjna receptura, wytwarzane tylko z naturalnych składników, pochodzących z certyfikowanych upraw organicznych. Już od 1921 roku szwajcarska firma produkuje swoje kosmetyki w oparciu o zasadę nierozerwalnego związku człowieka z naturą, która wyklucza eksploatację człowieka i środowiska. Obecnie testuję (razem z Eloi) odświeżający krem na dzień z irysem oraz krem do ciała Skinfood, który naprawdę czyni cuda!
Picture by Tiger in the Flowers

2) Wanna-hamak. Bo nie ma nic bardziej relaksującego niż długa kąpiel. Albo słodkie lenistwo na hamaku. A gdyby połączyć te dwie przyjemności? Zobaczcie sami…
Źródło: http://www.splinterworks.co.uk/

3)  Podczas ostatniej wizycie w muzeum, zwróciłam na ten obraz szczególną uwagę. Namalowany w 1885 roku, a sprawia wrażenie portretu współczesnej nam kobiety. Całość mnie urzekła. 

Alfred Agache "Vanité"

4) Odbierając niedawno wizytówki z drukarni, dostałam je w takiej właśnie torebce. Niby zwykła, tekturowa torba, a tak bardzo poprawiła mi humor rano. Lubię, kiedy ludzie zwracają uwagę na detale. Od razu widać, że wkładają w swoją pracę całe serce.
Picture by Tiger in the Flowers

5)  Wild prints. Wraz ze wzrostem temperatury, wzrasta moja ochota na wszelkie parterowo/tygrysie wzory. 
- cudowna okładka na paszport
Źródło: http://www.asos.com
- torby Youpibag. Jestem w trakcie zmiany komputera i, jak mi się często zdarza, poszukiwania zaczęłam od końca, czyli od etui. Przypadkowo natknęłam się na polską firmę, która tworzy produkty przy użyciu recyklingu. Nie dość, że wspieramy polski biznes, to jeszcze środowisko! A jest w czym wybierać, można dla siebie stworzyć ciekawe, personalizowane pokrowce. Gdyby jeszcze kogoś to zastanawiało, wybrałam ten z tygrysim wzorem. Jak tylko zamówię i odbiorę, na pewno Wam pokażę!

Źródło: http://www.youpibag.pl

6) Kolekcja marki Bytom pt. „The culture icons” przywołująca wybitnych polskich artystów. Do tej pory, jako inspiracje, zaprezentowani zostali Zbigniew Cybulski oraz Marek Hłasko. Bardzo podoba mi się ten cykl, ciekawa jestem, kto będzie następny? 
Źródło: http://www.bytom.com.pl
Do zobaczenia wkrótce!