Geometria

Photos by Eloi Rimmelspacher

Myślałam, że podczas wakacji, mając więcej wolnego czasu, będę mogła trochę nadrobić zaległości i z większą częstotliwością publikować posty.
Jednakże zarówno podróżowanie, jak i brak Internetu zupełnie nie sprzyja moim założeniom.

Właściwie uświadomiłam sobie, w jakim stopniu Internet, który miał dać ludziom wolność i ułatwić życie, zbiewolił ich i uzależnił. Przez początkowe dni nie mogłam sie przyzwyczaić, że na ekranie mojego telefonu nie widnieje znaczek wi-fi, lub nawet 3G. Teraz powoli przywykam do leniwych, bezstresowych dni i powoli opuszcza mnie uczucie, że muszę sprawdzić, zobaczyć, przeglądać, bo inaczej coś mnie ominie, o czymś istotnym sie nie dowiem

Dzisiaj chciałam przedstawić Wam zestawienie inspirowane kubistycznymi obrazami Piscassa. Z pozoru proste, jednak zawierające złożone genetyczne formy. Sztywna, zielona spódniczka, która niezmiennie zachowuje swój kształt oraz klasyczna na pierwszy rzut oka, lecz pomysłowo spleciona u góry bluzka, dopełnione są symetrycznymi butami i torebką. Jedyna rzecz, która wymyka się konwencji to srebrna bransoletka, która poprzez swoje okrągłe zagłębienia zdaje się igrać z całością.

Już nie mogę się doczekać, by przedstawić Wam kolejną sesję, która zrobiliśmy wczoraj. Zdjęcia są po prostu magiczne!

Miłego dnia!Spódniczka Zara | Bluzka Armani Exchange | Buty Promod | Bransoletka Reserved