Working girl #1 Beginning

Photos by Eloi Rimmelspacher


Pierwszy dzień lata kojarzy nam się raczej z wakacjami, ja natomiast wybrałam dla Was zestaw idealny do pracy. Czy to ironia? Raczej poważna sprawa. To, jak się ubrać do pracy wielu z nas przysparza niemały kłopot, zajmuje mnóstwo czasu lub po prostu doprowadza do ataku paniki na 5 minut przed wyjściem z domu powodując, że chaotycznie wyrzucamy zawartość całej szafy i  ubolewamy, że nie mamy się w co ubrać. To o mnie.

Postanowiłam więc rozpocząć cykl wpisów poświęconych temu właśnie zagadnieniu. Z jednej strony, bym sama mogła nabrać trochę dystansu, świeżego spojrzenia i poszukać nowych połączeń, a z drugiej, cieszyłabym się bardzo, gdybym mogła zainspirować kogoś z Was i ułatwić  w pewien sposób  życie (nie muszę chyba przypominać jaką wagę ma dodatkowe pięć minut snu rano).

Dzisiaj przedstawiam więc zestaw idealny na co dzień, bardzo dobrze prezentujący się również wieczorem – po prostu uniwersalny. Kwiatowe wzory dodają lekkości i kobiecości co sprawia, że nie czujemy się jak w mundurze.

Ale dość już o pracy, życzę Wam miłego weekendu!

Aha! Jeśli macie jakieś pomysły dotyczące tego projektu, zachęcam do dzielenia się wszelkimi uwagami i poradami!

Pa:*
Spodnie i bluzka Echo | Buty Bugatti | Zegarek Lorus | Torebka i łańcuszek prezent