Fashion Week Poland '8 part 2

Photos by Tiger in the FlowersSOBOTA 20.04.2013


Z sobotnich pokazów największe wrażenie zrobiła na mnie kolekcja Arytonu, Natalii Jaroszewskiej oraz MMC Studio.

Aryton jesień-zima 2013/2014 to przede wszystkim klasyczne stroje utrzymane w kontrastowych, biało-czarnych barwach. Kobiece i eleganckie, przywołują na myśl styl Yves Saint Laurenta. Nowoczesności dodają ciekawe tkaniny, cekiny, futra i skóry.Natalia Jaroszewska pokazała kolekcję bardzo kobiecą, z przewagą czerni, granatu i bieli. Zwiewne, miękkie i półprzeźroczyste materiały podkreślają sylwetkę. Zastanawia mnie jednak pewne niedopasowanie - jak nosić takie ubrania podczas polskiej zimy?Ostatni sobotni pokaz to pokaz MMC Studio. Na środku wybiegu stanęło ogromne drzewo, które od razu wprowadzało w melancholijny, jesienny nastrój. Cała kolekcja była niezwykle spójna, podzielona na trzy części: wyrafinowane, eleganckie w swej prostocie ubrania w odcieniach czerni i bieli; stroje o nieco sportowym charakterze, w kolorach brązu, z dodatkiem kobaltu, pikowań i futer, oraz z kreacji wieczorowych łączących czerń i zielone cekiny. Według mnie, był to jeden z najlepszych pokazów.Photo by Ryan

Z kolei po wizycie w Showroomie mogę polecić Wam kilka stron internetowych marek, których produkty wzbudziły moje zainteresowanie. 
Jeśli szukacie niebanalnych okularów, polecam Brylove. Ciekawą biżuterię znajdziecie na Mything. Jeśli chodzi o torebki, warto zajrzeć na HubaBag to Love oraz cado. Interesują Was muszki we wszystkich wzorach i kolorach? Znajdziecie je na stronie marthu. Polecam również t-shirty od noh8.


Photo by Ryan

Już niedługo trzecia, ostatnia część relacji, zapraszam !